UWAGA UWAGA UWAGA

49 zł —— ponad 10 kg

To koszt przesyłki zwrotnej wraz z opłatą firmy kurierskiej.

Dotyczy to dużych i ciężkich paczek typu wzmacniacz, ampli tuner, magnetofon lub gabaryt. 

WYJAŚNIENIA PROSZĘ PRZECZYTAĆ PONIŻEJ.

Chętnie naprawimy sprzęt w formie wysyłkowej.

Po otrzymaniu paczki postawimy wcześniej diagnozę i przedstawimy koszty naprawy oraz odeślemy sprzęt pod wskazany adres.

Sugerujemy załączenie do wnętrza opakowania wyraźnej informacji o formie kontaktu i w miarę możliwości opisu usterki.

Nalepki – listy przewozowe są niekiedy nieczytelne i czasem tracimy możliwości identyfikacji nadawcy.

Biorąc pod od uwagę perturbacje wysyłkowe zamierzamy zamknąć taką możliwość naprawy. Nie uśmiecha nam się ponosić konsekwencji za zniszczenia firm kurierskich.  Pomimo zrozumienia od strony właściciela urządzenia to i tak musimy wnieść czas i specjalną łagodną taryfę naprawy. Niekiedy ta naprawa powtórna jest o wiele trudniejsza, a i tak musimy stosować ulgowy cennik. Dla nas to tyko strata czasu (nie zarobku ale czasu). Stąd zaporowa cena wysyłki zwrotnej. Musimy to regulować zasadami rynkowymi i gospodarką firmy.

Z praktyki:

Wydobycie urządzenia z opakowania niekiedy potrafi pochłonąć cenne 30 minut, kiedy to się uda to należy doliczyć trudniejsze pakowanie zwrotne. To niekiedy jest karkołomne zadanie. Zajmuje nam to bardzo dużo czasu. Niekiedy pakowanie zajmuje więcej czasu niż naprawa urządzenia. Przede wszystkim fruwające kulki styropianu. Duże ilości taśmy pakowej. Niekiedy uzupełnienie materiałów wypełniających: drewno, papier, folia. Sprzątanie po kulkach styropianowych. Podnoszenie cen przez firmy przewozowe. Stąd wprowadzamy jedną cenę za wysyłkę w kwocie 49 zł. Wydobycie urządzenia to sporo czasu. Pakowanie to jeszcze więcej czasu. Oczywiście to kwota ostateczna wysyłki (kurier + pakowanie).

Dotyczy to oczywiście urządzeń o ważących ponad 10 kg

 

Adres do wysyłki: 

Wald-Service

83-110 Tczew

Sadowa 2a

tel: 669-489-427

Odsyłamy w zależności od upodobań klienta, pocztą lub kurierem, jak kto woli , jesteśmy otwarci na wszelkie dostępne sposoby.

Wszystko zależy od klienta, prosimy wybrać dogodną formę.

Niestety nie możemy użyć formy „paczkomat”.

Pamiętajmy o upadkach z 1,5 metra.

Kurierzy będą „grzmocić” paczką po całym „białym dostawczaku” .

Nasz ukochany sprzęt będzie poddany istnym torturom.

Oklejanie i ostrzeganie nalepkami i taśmami bardziej wzmaga ich agresję. Należy pamiętać, że kurier to osobna firma a dostawca to też inna. Nikogo nie obchodzi co jest w środku naszej cennej przesyłki. Tylko od NAS zależy stan naszego urządzenia.