1. Nie wykonujemy jakichkolwiek usług w terenie, wszystko naprawiamy tylko i wyłącznie na miejscu w zakładzie. Nie przeprowadzamy też ingerencji w pojazdach.

 2. Nawigacje, nawigacje, nawigacje.

       Chętnie naprawiamy ale NIE WYKONUJEMY AKTUALIZACJI MAP. Jednocześnie prosimy o nie proszenie o „nowe mapy”. My tylko  naprawiamy uszkodzone urządzenia. Możemy pomóc tylko i wyłącznie w przypadkach legalnych zakupów przez użytkownika. Wszelkie  próby nakłaniania nas do instalacji map i łamania zabezpieczeń urządzeń spotkają się z odmową.                                   

3. Nie zajmujemy się naprawą głośników, to inna branża rzemiosła. Na pocieszenie dysponujemy kontaktami z innymi rzemieślnikami.

4. Nie naprawiamy telefonów komórkowych. To też inny dział rzemiosła.

5. Nie czyścimy matryc, luster i matówek w aparatach z lustrem. Nie widzimy sensu takiego działania. To kwestie obsługi urządzenia  przez właściciela i jego własnej interpretacji . Nie chcemy naciągać naszych klientów na „magiczne czyszczenie”.

6. Przestajemy przyjmować konsole do gier. PS, XBOX, NINTENDO i inne. Nie naprawiamy komputerów, laptopów, tabletów i innych form urządzeń z branży IT.  Oddajemy ten dział elektroniki serwisom, specjalistom od komputerów.

7. Nie jesteśmy  serwisem sprzętu „Białego”, to taka forma nazewnictwa AGD (pralki, lodówki i tp). Wiemy, że tam jest elektronika lecz działa na innych zasadach, które są dla nas obce. Sztuką naprawy jest nie tylko poznanie zależności elektronicznych lecz też całego urządzenia typu „ekspres do kawy”, „sterownik pieca CO”, „kuchenka mikrofalowa” czy „płyta grzewcza”. Uogólniając woda, duże prądy, ogień, gazy, ciśnienie, zimno, ciepło  to nie my.

My to Audio-Video.

Przepraszamy za te wykluczenia.

Chcemy naprawiać solidnie to na czym się znamy, a na to trzeba czasu.

Zerowe zasoby fachowców oraz ramy czasowe i jednocześnie nadmiar psującego się sprzętu powoduje konieczność zawężenia specjalizacji.

Musimy przyjąć tylko tyle sprzętu na ile wystarczy nam czasu aby go naprawić zgodnie ze sztuką.